Usługi remontowo-budowlane

Oferta usług remontowo-budowlanych wykonywanych przez MR-Budownictwo obejmuje budowę budynków od podstaw, jak też wszelkie prace modernizacyjne i remontowe.

Przekonaj się jak skutecznie możemy pomóc Tobie w remoncie lub budowie budynku.

budowa budynków od podstaw

Wykonujemy prace budowlane budynków mieszkalnych, użytkowych (w tym z przeznaczeniem na biura, sklepy, lokale gastronomiczne i do innego wykorzystania), jak też małą architekturę (garaże, ogrodzenia, grille itp.).

docieplanie budynków

W ramach usługi docieplania budynków wykonujemy pokrycie budynku styropianem, tynkowanie i malowanie.

tynkowanie

Tynkowanie wykonujemy z wykorzystaniem najlepszej jakości surowców renomowanych firm. Ponadto oferujemy szeroki wybór kolorów, w jakich może zostać wykończona elewacja Twojego budynku.

malowanie

Malujemy zarówno powierzchnie zewnętrzne budynków, jak też wnętrza. Odpowiednio dobrane barwy nadadzą niepowtarzalny charakter pomieszczeniom o każdym przeznaczeniu.

glazura i terakota

Powierzchnie podłogowe wyłożone płytkami z terakoty oraz ściany zdobne w wyszukane wzory z glazury dopełnią odpowiednie funkcje przeznaczone dla przestrzeni codziennego użytku, jak pomieszczeń sanitarnych (łazienki, toalety), ciągów komunikacyjnych (hole, korytarze) czy innego przeznaczenia (kuchnie i lokale gastronomiczne, gabinety lekarskie lub terapeutyczne).

płyta gipsowo-kartonowa

Płyta gipsowo-kartonowa znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie, zwłaszcza na potrzeby ponownych adaptacji budynków i pomieszczeń. Remonty z wykorzystaniem płyt gipsowo-kartonowych pozwolą np. na stworzenie ścianek działowych i stworzenie nowego układu pomieszczeń w lokalu użytkowym.

adaptacja strychów

Strychy w wielu budynkach bywają niewykorzystywane w pełni ich możliwości. Dzięki odpowiedniej adaptacji można nadać im nowy charakter, tworząc w pełni funkcjonalną przestrzeń, doskonałą do wykorzystania np. na lokal biurowy czy nowe, przytulne mieszkanie.

więźby i pokrycia dachowe

Odpowiednio wykonany dach nie tylko spełni swoje podstawowe zadania ochrony przed zjawiskami atmosferycznymi, jak opady deszczu czy śniegu - może stanowić również element dekoracyjny, stwarzając unikatowe wrażenie wizualne, zwieńczające doskonale zaprojektowaną bryłę budynku.

wymiana okien

W starszych budynkach wymiana okien to często konieczność, a zarazem czynność, która może przynieść wymierne oszczędności, przyczyniając się do zmniejszenia kosztów ogrzewania.

klinkier

Cegła klinkierowa to zarazem bardzo estetyczny, jak też wyjątkowo trwały materiał budowlany. Znajduje zastosowanie w podkreśleniu estetyki elementów elewacyjnych budynków oraz świetnie nadaje się na ogrodzenia.

ogrodzenia

Wykonujemy ogrodzenia dostosowane do charakteru obiektu, czy to będzie reprezentacyjna rezydencja czy duży obszar wymagający ogrodzenia - znajdziemy i wykonamy dla Państwa usługę najwyższej jakości.

kostka brukowa

Kostka brukowa służy do wykończenia powierzchni wokół budynków, głównie znajdując zastosowanie do budowy podjazdów, czy chodników. Różnorodność kształtów kostki, jej kolorystyka oraz możliwość układania oryginalnych wzorów pozwalają nadać indywidualny charakter otoczeniu każdej posesji.

organizacja placów budowy

Organizujemy place budów zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Dostarczamy sprawdzone i bezpieczne rozwiązania na potrzeby każdego placu budowy.

organizacja dostaw materiałów budowlanych

Nasza firma zajmuje się również dostawami materiałów budowlanych. Wszystko, czego potrzebujesz do budowy, dostarczymy terminowo pod wskazany adres.